Ak Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, 2023 yılı yatırım programına Samandağ'a Doğalgaz getirme projesinin alındığını duyurdu. 

Ak Parti İlçe Başkanı Özdemir, Samandağ halkının dört gözle beklediği Doğalgazın 2023 yılı yatırım programına alındığını belirterek,emeklerinden dolayı Hüseyin Yayman’a teşekkür etti. 

Özdemir, açıklamasında  “Ak Partimizin müjdeleri devam ediyor. Samandağ’ımız yeni yıla, yeni bir müjdeyle girdi. Bir hayal daha gerçek oldu.. Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkür ederiz.. 
Uzun zamandır söylenen ve Samandağ halkının yıllardır dört gözle beklediği DOĞALGAZ, Çok Değerli Bakanımız Sayın Hüseyin Yayman’ın çalışmaları ve BOTAŞ ile yapılan görüşmeler sonucunda 2023 yılı yatırım programına alınmıştır. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 2023 senesi içerisinde Samandağ’a doğal gaz gelecek ve evlerde yanacaktır.. 
TEŞEKKÜRLER YAYMAN
Samandağ’ımıza yapılan her hizmette imzası olan Vekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a teşekkürlerimizi sunarız. Marifet iltifata tabidir. Büyük eserler için bizde çok çok teşekkür ederiz. Taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun.. 
Samandağ’ımızın yeni hastanesi, çevre yolu, Fen lisesi ve Antakya’ya bağlayan yolu ile birçok hizmetten sonra şimdi de doğalgaz geliyor..
YAPARSA AK PARTİ YAPAR
Samandağ’ın kaderini değiştirmeye devam ediyoruz. Senelerdir halkımızın rüyası olan hizmetler tek tek şehrimize geliyor. Durmak yok, Çalışmaya devam prensibiyle bizleri izlemeye devam edin. Daha yapılacak çok şey var.”
Foto-Haber: Eren Aslan