Hatay Valisi Rahmi Doğan, yeni yıl  dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Rahmi Doğan,  2023’te, Hatay’da tüm insanların birlikte yaşama kültürünün artacağın belirterek mesajında; “Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2022 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle, ülkemizin kalkınması ve gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği ve huzuru için başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, toplumumuzun tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek daha çok çalışmalıyız.
Birçok kültürden ve inançtan insanların kardeşlik ve hoşgörü duyguları içerisinde bir arada yaşadığı medeniyetler şehri Hatay’ımızda, inanıyorum ki, tüm dünyaya örnek teşkil eden birlikte yaşama kültürümüz, her geçen yıl daha da güçlenerek devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, devletimizin her kademesindeki kıymetli mesai arkadaşlarımın, hizmet etmekten mutluluk duyduğum Hataylı hemşerilerimizin Ve Aziz Milletimizin yeni yılını tebrik eder, 2023 yılının geçmiş yıllardan daha sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bereketli bir yıl olmasını dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Foto - Haber: Eren Aslan